חידוש מראה הרצפה באמצעות פוליש

רבים מייחסים חשיבות רבה לנראות מרצפות הבית והסיבות לכך הן רבות. ראשית, מראה הרצפה משקף את סגנון עיצוב הבית וכמו כן, רצפות נקיות הינן עדות לכך שדיירי הבית הינם אנשים נקיים וכאלה אשר סדר וניקיון חשובים להם. ניקיון על בסיס קבוע הכולל שטיפה יסודית, הינו הכרח מרכזי לשמירה על רצפות נקיות, אך למרות הכל, ייתכן ולאחר מספר שנים רצפות הבית ישחקו או יאבדו מזוהרם בעקבות שכבות לכלוך ושומן העוטפות את המרצפות ומעניקות מראה "דהוי". במקרה כזה, אין מנוס אלא להזמין את שירותיה של חברה המומחית בפוליש לרצפה כדי להסיר את שכבות לכלוך אלו.

קרצוף יסודי עם מכונת פוליש – פתרון מבריק 

חברת פוליש מקצועית תדאג להחזיר את המרצפות לקדמותם, באמצעות קרצוף יסודי הנעשה באמצעות מכונת פוליש מתקדמת וכזו המתאימה לסוגי המרצפות השונות. יש לציין כי לא לכל סוגי המרצפות ניתן לבצע הברקה באמצעות פוליש כמו למשל רצפות העשויות פרקט, שטיחים קבועים, דשא סינטטי וכדומה. במקרים אלו יש לפנות לחברה המתמחה בשירותי ניקיון ספציפיים אלו, כדי להעניק מראה טוב יותר לרצפת הבית. 

לעומת זאת, ניתן למצוא סוגי מרצפות אשר ניתן לבצע הברקה קריסטלית, כמו למשל ברצפות העשויות שיש או אבן, שאלו מאפשרות החדרת חומרי הברקה ובכך מעניקות מראה יוקרתי ומבריק לרצפת הבית. 

מחירים שונים של חברות ניקיון 

בשוק הניקיון בישראל תמצאו פערי מחירים רחבים בין חברות הניקיון השונות, ולכך ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על מחירי הניקיון ואלו עיקריהם: 

  • עבודה איכותית לעומת עבודה זולה – כמו בכל תחום, גם אצל חברות הניקיון קיימים פערים בין החברות השונות אשר מקורם באיכות העבודה, או כפי שנוהגים לומר "העלות לא משקרת". 
  • סוגי הניקיון – כל בית דורש את סוג הניקיון הספציפי אליו. למשל ישנם בתים הדורשים קרצוף יסודי לכל הבית הכוללים חלונות ותריסים, חידוש מקלחונים והברקה קריסטלית לעומת בתים הדורשים רק הסרת שכבת שומן מרצפות העשויות קרמיקה, מה שיוזיל את מחיר הניקיון במאות שקלים ולעיתים אף יותר. 
  • גודל הבית במ"ר – ככל והבית גדול יותר, כך זמן העבודה ועלות חומרי הניקיון תיהיה בהתאם.
  • כוח אדם – ישנן חברות אשר ינסו לחסוך בכוח אדם כדי להוזיל עבורכם את העלות, אך לא תמיד זהו הפתרון הנכון. במקרים מסוימים חיסכון כזה עלול לעלות באיכות העבודה ותוצאות הניקיון אשר לא תמיד יתאימו לציפיותכם. 
  • מצב הבית – פרמטר זה חשוב מאוד, מכיוון שהוא זה הנותן רקע לגודל העבודה אשר הבית צריך. למשל בתים אשר הינם לאחר שיפוץ או בנייה, מחיר הניקיון יהיה גבוה יותר מבתים מאוכלסים, מכיוון שכמות הלכלוך ושאריות הבניה מצריך קרצוף יסודי וחזרה על אזורים מסוימים מספר פעמים. 

לסיכום: רצוי לבצע תיאום ציפיות מוקדם, ואף לבקש מחברת הניקיון אותה בחרתם לשלוח עליכם נציג מטעמה ע"מ לאמוד את גודל העבודה ואף לבקש הצעת מחיר בכתב. 

כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *